Kemény kapszulák.
Paracetamol 500 mg.
fenilefrin-hidroklorid 6.1 mg.
Guaifenesin 100 mg.
Paracetamol 500 mg, fenilefrin-HCl 6.1 mg, guaifenezin 100 mg
Útmutatások.
Hogyan kell szedni: Szájon át történő alkalmazásra. A Lemsip Max All in One Cold & Flu kapszulát egészben, vízzel kell lenyelni. Ne rágja meg.
Mennyit kell bevenni: Felnőttek és 16 év feletti gyermekek: Két kapszula 4-6 óránként.
Ne haladja meg a 8 kapszulát összesen 24 óra alatt. 16 éven aluliak nem szedhetik.
NE TÚLJÁLJA A MEGHATÁROZOTT ADAGOT.
Figyelmeztetéseket.
Kérjük, a készítmény bevétele előtt olvassa el a mellékelt betegtájékoztatót.
Ha terhes, kérdezze meg gyógyszerészét, mielőtt elkezdi szedni ezt a terméket.
PARACETAMOLT TARTALMAZ. Ne vegye be más paracetamol tartalmú termékkel együtt. Túladagolás esetén azonnali orvosi tanácsot kell kérni, még akkor is, ha jól érzi magát.
Ha a tünetek továbbra is fennállnak, forduljon orvosához.
NE SZEDJE HA: allergiás bármely összetevőre, ha súlyos szívbetegsége, magas vérnyomása, pajzsmirigy-túlműködése van, vagy MAOI gyógyszert szed vagy szedett 14 napon belül.
Több mint 120 országba szállítunk || Míg bizonyos termékeket nem lehet az Egyesült Királyságon kívülre szállítani, egyes termékekre vám- és jövedéki adó vonatkozhat || Megerősítjük, hogy ez a termék szállítható-e az Ön helyére (az Egyesült Királyságon kívül), amikor megadja szállítási címét a pénztárnál. Ha nem tud fizetni, kérjük, vegye fel velünk a kapcsolatot a WhatsApp-on vagy a hello@mcgrocer.com e-mail címen, és érdeklődjön, hogy ez a termék szállítható-e az Ön helyére, és hogy feldolgozzuk rendelését élő csevegésünkön keresztül.
Köszönjük, hogy feliratkoztál!
Ezt az e-mailt regisztráltuk!