Csökkenti a nyálkahártyát
Megtisztítja az orrot, hogy megkönnyítse a légzést
Nem álmos
12 év (tanácsadó)
Figyelmeztetés: Ne lépje túl a megadott adagot. Ha a tünetek továbbra is fennállnak, forduljon orvosához.
Paracetamolt tartalmaz: Ne vegye be más paracetamol tartalmú készítménnyel együtt. Túladagolás esetén azonnali orvosi tanácsot kell kérni, még akkor is, ha jól érzi magát.
Ha gyógyszert szed vagy orvosi felügyelet alatt áll, a gyógyszer alkalmazása előtt konzultáljon orvosával. Ne vegye be más influenza-, megfázás- vagy duzzanat-oldó szerekkel együtt.
Gyermekek elől elzárva tartandó.
Minden tabletta a következő hatóanyagokat tartalmazza: 250 Mg paracetamol, 100 mg guaifenezin és Mg fenilefrin-hidroklorid
Hogyan kell szedni? Orális használatra.
Egészben nyelje le vízzel. Ne rágja meg.
Felnőttek, idősek és 12 év feletti gyermekek: szükség szerint 2 tabletta 4 óránként. Ne vegyen be 8 tablettánál (4 adag) többet 24 órán belül.
Ne adja 12 év alatti gyermekeknek.
Ne használja fel a tablettát a csomagoláson feltüntetett dátum után. Kérjük, figyelmesen olvassa el a mellékelt betegtájékoztatót, mielőtt bevenné ezeket a tablettákat.
Több mint 120 országba szállítunk || Míg bizonyos termékeket nem lehet az Egyesült Királyságon kívülre szállítani, egyes termékekre vám- és jövedéki adó vonatkozhat || Megerősítjük, hogy ez a termék szállítható-e az Ön helyére (az Egyesült Királyságon kívül), amikor megadja szállítási címét a pénztárnál. Ha nem tud fizetni, kérjük, vegye fel velünk a kapcsolatot a WhatsApp-on vagy a hello@mcgrocer.com e-mail címen, és érdeklődjön, hogy ez a termék szállítható-e az Ön helyére, és hogy feldolgozzuk rendelését élő csevegésünkön keresztül.
Köszönjük, hogy feliratkoztál!
Ezt az e-mailt regisztráltuk!